Çözümlerimiz

Penetration tests

Kurumunuzun özel yazılımlarına adeta attack hacker (saldırgan) yöntemi izlenerek sızma girişimleri yapılır. Bu girişimler sizlerin takdir ettiği yetki düzeyinde olmakla birlikte, ortaya çıkan zafiyetler kurumunuzda bulunan yetkin kişi ve kişilere gizlilik politikası esas alınarak bir rapor halinde sunulmaktadır.

External Penetrasyon Testi Kurumunuzun internet üzerinden dış dünyaya açık platformlarındaki zafiyetler, saldırganların kurumunuz içindeki en kritik alanlara ve bilgilere erişmesine imkân sağlayan ilk adımdır.


Internal Penetrasyon Testi Internal sızma testlerinde, şirket içi ağlarda farklı türde saldırgan davranışlarının simüle edilir. Bu sayede kötü niyetli çalışanlara ya da zararlı yazılımlara uygun ortamı sağlayacak kritik zafiyetlerin tespit edilmesi amaçlanır.

Web Uygulama Penetrasyon Testleri Web uygulamaları söz konusu olduğunda, sistemin birbiri ile bağlantılı doğası gereği kurumunuza yönelik siber saldırı riski yüzlerce kat artmaktadır. Web uygulamalarına yapılan saldırılar kurumları maddi zararların yanı sıra, itibar kaybına uğratacak manevi zararlarla da karşı karşıya bırakabilmektedir. Sares Grup Web uygulama testleri, şirketinizin karşı karşıya kalabileceği potansiyel tehditlere karşı önceden önlem alma imkânı verir

Mobil Uygulama Penetrasyon Testleri Internet ve akıllı telefon kullanımının gün geçtikte yaygınlaşması; şirketleri, müşterileri ve tüketicileri mobil uygulamaları kullanmaya daha fazla mecbur bırakmaktadır. Sares Grup; bünyesinde bulundurduğu mobil uygulama özelinde uzmanlaşmış ekip ile mobil uygulamalarınız üzerinde detaylı analizler gerçekleştirerek güvenlik seviyenizin maximuma ulaşmasını hedefler.